Skip to content

Korek na ściankę

Wandkork to inaczej korek {przymocowany do ściany. W tego typu oto fortel zdołamy ozdobić własne ściany w lokalu lub w domu. Zamiast ściany malować lub wykładać je tapetami lub panelami, mamy możliwość wyłożyć umyślnie do tego przystosowanym korkiem.

Ten niesłychanie oryginalny i ekologiczny artykuł sprawi, że we własnym mieszkaniu wykształci się ekstra mikroklimat, poczujemy czarującą atmosferę, znajdziemy się w pomieszczeniu o ładnym zapachu.
Oklejanie ścian z korka to nowy sposób na wystrój wnętrz, korek jest kategorycznie nieszkodliwy dla zdrowia, ekologiczny i bardzo dobry dla środowiska, ten surowy towar jest wyjątkowo opracowany, w niektórych wersjach nasmarowany woskiem, nie zachowuje na sobie brudu i się nie kurzy.
Ściany bez trudności utrzymać w schludności, zawsze wystarczy zaledwie przetrzeć je suchą szmatką.
wandakork
Meblując nasze mieszkanie nie musimy całych jego ścian upiększać korkiem, wystarczy, że zdecydujemy się na jedną ścianę w pracowni i 1 lub 2 w salonie, ściany tak wyłożone mogą mieć przeróżne faktury i różne odcienie, bowiem technologia aktualnie tak poszła do przodu, że artykuł korek jest obrabiany w charakterystyczny sposób i jego obróbka daje różne efekty.
Wandkork, innymi słowy korek na ścianie ma jeszcze 1 ważną zaletę, wygłusza wszelki wrzask i powoduje, że dane pomieszczenie jeżeli nie całe, to chociaż w części jest wyciszone.
Reasumując, korek na ścianie to szyk, niebanalne wnętrze, powab, wygłuszanie, naturalność i ochrona środowiska, wytrzymałość na szczególne warunki, prostota utrzymania mieszkania w higienie. Absolutnie nie działa on na człowieczy organizm alergicznie, nie wnosi do mieszkania żadnych efektów ubocznych, jest materiałem trwałym, jakim zdołamy się długo weselić.